Zabiegi naturalne osteo med

Zanim umówisz się na wizytę, przeczytaj proszę zasady obowiązujące w naszym Centrum.

1. Wizyty realizujemy odpłatnie. Płatności możecie dokonywać Państwo blikiem lub gotówką.

2. Na pierwszą wizytę należy zgłosić się 10 minut wcześnie w celu dopełnienia formalności. Prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

3. Rezerwacji wizyt możecie dokonywać Państwo za pomocą aplikacji booksy, mailowo lub telefonicznie pod numerem 609-808-407.

4. Wizytę zaplanowaną na następny dzień należy potwierdzić dnia poprzedzającego do godziny 17.00. W przypadku wizyty umówionych na poniedziałek potwierdzenie odbywa się w piątek)

5. Nieprzyjście na wizytę lub odwołanie jej w dniu zabiegu wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty za wizytę. Zabieg wykupiony w pakiecie zostanie uznany, jako wykonany. Sytuacje losowe rozpatrywane są indywidualnie.

6. Centrum Terapii Naturalnych Osteo-Med zastrzega sobie prawo do uzależnienia umówienia wizyty od dokonania uprzednio przedpłaty – w odniesieniu do pacjentów z punktu 5.

7. Spóźnienie pacjenta na umówione spotkanie skutkuje skróceniem zajęć o czas trwania spóźnienia bez zmiany opłaty za nie.

8. Na terenie naszego Centrum obowiązuje zakaz wprowadzania wszelkich rowerów, hulajnóg innych tego typu akcesoriów. Prosimy o ich pozostawienie na zewnątrz. Nie dotyczy wózków dziecięcych.

9. Umówienie się na wizytę (niezależnie od sposoby dokonania) oznacza akceptację w/w zasad.