Zabiegi naturalne osteo med

Access Bars®

Czy kiedykolwiek marzyłeś o naciśnięciu magicznego przycisku reset w swoim życiu? O możliwości uwolnienia się od ciężaru stresu, przemęczenia, a nawet ograniczających przekonań, które hamują Twój rozwój osobisty i zawodowy?

Access Bars® to właśnie taka okazja – klucz do głębszej świadomości, spokoju i nieograniczonych możliwości, który czeka, byś go odkrył.

Access Bars® to delikatna, niemniej jednak potężna terapia energetyczna, która przez dotyk 32 punktów na głowie pozwala na uwolnienie niepotrzebnych myśli, emocji, przekonań i ocen, które zatrzymujesz w sobie, często nieświadomie. Wyobraź sobie, że każdy punkt na Twojej głowie to oddzielny dysk twardy przechowujący ograniczające Cię pliki. Terapia Access Bars® pozwala na ich defragmentację, dając Ci szansę na nowy start, pełen energii i otwartości na zmiany.

Jedna sesja Access Bars ® trwa około 1,5 godziny. W trakcie jej trwania osoba otrzymująca pozostaje w komfortowej pozycji leżącej. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny z tego też względu wiele osób zasypia podczas jego trwania.

Jeśli chodzi o częstotliwość powtarzania zabiegów to tak naprawdę nie ma wytycznych w tym zakresie. Możesz korzystać z zabiegu jeden raz w miesiącu, co tydzień, co kilka dni. Zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb.
Po zabiegu zaleca się picie większej ilości wody. Może także pojawić się ochota na zjedzenie czegoś słodkiego lub słonego-jeśli zatem ją poczujesz- nie odmawiaj sobie.