Zabiegi naturalne osteo med

O nas słów kilka...

Usługi dostosowane
do Twoich potrzeb

Osteo-Med prowadzone przez Jesikę i Łukasza Gąsior to dwa wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy, które powstały w wyniku połączenia wieloletniego doświadczenia i pasji.

W 2011 roku założyliśmy Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Osteo-Med, w którym nieprzerwanie pomagamy Pacjentom w powrocie do zdrowia oferując kompleksową rehabilitację oraz porady lekarzy specjalistów. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://osteopatia-warszawa.pl/o-nas/

Z czasem postawiliśmy poszerzyć naszą działalność owocem czego jest Centrum Terapii Naturalnych Osteo-Med.

W Centrum Terapii Naturalnych Osteo-Med stosowane są różnorodne metody terapeutyczne, do których należy między innymi Tradycyjna Medycyna Chińska, Akupunktura, Medycyna Ajurwedyjska, Ziołolecznictwo, Dietetyka, Osteopatia, Chiropraktyka i wiele innych.

Człowiek to nie tylko ciało- to także umysł i dusza. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa zachowanie harmonii na poziomie każdego z powyższych aspektów. Dlatego też w naszej pracy kładziemy nacisk na holistyczne podejście do pacjenta.

Podczas pracy skupiamy się na odnajdywaniu i usuwaniu przyczyn problemów zdrowotnych a nie na na wyłącznym niwelowaniu objawów. Promujemy zdrowy styl życia i szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną. U nas otrzymasz wsparcie w zakresie zasad właściwego odżywiania, zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, technik relaksacyjnych